Przeskocz do treści

Jak radzić sobie latem za skórą trądzikową?

Acne Derm

Skóra trądzikowa to spory problem, który wbrew pozorom nie dotyczy tylko i wyłącznie nastolatków. Wiele dorosłych osób, żyjących w szybkim tempie, nie dbających o odpoczynek oraz zdrową dietę, również ma problemy skórne w postaci wyprysków i bolących krost. Warto wiedzieć jak dbać o skórę trądzikową latem.

Łagodne kosmetyki i leki

Najważniejszą zasadą powinna być zawsze łagodność w działaniu. Wrażliwa skóra trądzikowa musi być pielęgnowana kosmetykami oraz z lekami, które nie będą jej dodatkowo podrażniać. Nie ma nic gorszego niż agresywne traktowanie skóry ze zmianami trądzikowymi. Najlepiej zatem skórę trądzikową oczyszczać łagodnym płynem micelarnym, stosować kosmetyki z filtrami, a także używać odpowiednich leków, które przyspieszają gojenie się zmian. Bardzo dobrym lekiem, w naprawdę świetnej cenie jest Acne Derm. Tę maść znają chyba wszyscy, którzy borykają się z problemami zmian trądzikowych. Poza łagodzeniem zmian, Acne Derm ma również działanie wybielające, a zatem pomaga rozjaśnić przebarwienia, które powstały na przykład na skutek nie używania kosmetyków z filtrem i wystawiania twarzy na słońce.

Kwas azelainowy

Acne Derm ma w swoim składzie kwas azelainowy, który jest jednym z najskuteczniejszych kwasów, polecanym obecnie przez kosmetyczki i kosmetologów, działającym rozjaśniająco na skórę i niwelującym przebarwienia. Skóra o jednolitym kolorze, bez przebarwień i zaczerwienień, to marzenie wszystkich osób borykających się z trądzikiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *